USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
  • Kontakter

Tuup Tulum Hotel

Avanceret Booking
2026-09-23
2026-09-24

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

73

Tuup Tulum Hotel 3*

 WiFi

Wi-Fi

 Swimmingpool

Dybvandspool

 Privat strand

Adgang til strand

 Spa og afslapning

Fuld kropsmassage

Hovedbundsmassage

Rygmassager

 Røgfrit/Ikke-ryger

Ikke-ryger værelser

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Det 3- stjernet Tuup Tulum Hotel kan prale af kystnær beliggenhed i nærheden af ProKiteTulum Kiteboarding, som ligger omkring 2 km væk derfra. Dette hotel tilbyder også leje af cykler for at udforske området.

Hotelet er i strand- område af Tulum. Alumbra Mercado Orgánico kan nås indenfor 10 minutters kørsel.

For et dejligt ophold i Tulum har hotellet 12 gæsteværelser udstyret med terrasse-restauranten og et skab. Nogle af værelserne har udsigt over hav. De indeholder separat toilet og en bruser på badeværelserne.

Gæsterne kan spise på det steakhouse BAK’ by Harry's Prime Steakhouse & Raw Bar, der ligger kun 50 meter væk.

  • Lokale seværdigheder
  • Tulum Jungle Gym
    1,2 km
  • Ven a la Cruz
    1,3 km
  • Caravana Tulum
    1 km
  • Full View Kitesurfing & Watersports
    400 m
  • Vagalume Tulum
    1,2 km
  • South Tulum Beach
    650 m
  • Cenote Tulum
    1,2 km
  • Pepe Soho Photography
    1000 m
  • Lufthavne
  • Playa del Carmen lufthavn
    71 km

På hotellet

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Sikkerhedspengeskab
  • Privat ind-/ udtjekning
  • Kæledyr tilladt
  • 24 timers vagtservice
  • Bagageopbevaring
  • Privat strand
  • Brandslukkere
  • Nøgleadgang

Måltider og drinks

  • Picnic område/ Borde

Aktiviteter og afslapning

  • Dybvandspool
  • Adgang til strand
  • Have
  • Rygmassager
  • Hovedbundsmassage
  • Fuld kropsmassage
  • Fodmassage

Services

  • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
  • Husholdning

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Minibar
  • Terrasse
  • Havemøbler
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Gratis toiletartikler

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 01:00 indtil 12:00
Licensnr.009007003096

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvordan kommer vi til det 3-stjernede Tuup Tulum Hotel fra lufthavnen?

    Gæster kan anmode om en bus shuttle på det 3-stjernede Tuup Tulum Hotel. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer.
  • 🚗

    Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Tuup Tulum Hotel?

    Det Tuup Tulum Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved.
  • 💵

    Hvor meget koster det at reservere et værelse i Tuup Tulum Hotel?

    Den gennemsnitlige pris for et værelse på Tuup Tulum Hotel er 57$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.
  • Hvilke betalingsmetoder er tilgængelige på hotellet?

    Gæsterne på hotellet kan betale med Visum, Mastercard og American Express.
  • 🚪

    Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Tulum hotellet?

    Tulum hotellet tilbyder Dobbeltværelse, Bungalow Standard og Værelse til familie at vælge imellem.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-23
2026-09-24

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Tuup Tulum Hotel, Mexico

Carretera Tulum-Boca Paila Km 8.5, Tulum, Mexico

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved